תבונת הביקורת הטהורה

בארק פסיכוזיס – שם הקוד

תשמע אחי לפני איזה כמה שנים עשינו איזה אלבום, מה? אתה קולט? רק יצאנו מהתיכון, לא ידענו כלום מהחיים שלנו, אתה מבין סתם רצינו לעשות איזה משהו ככה דכאוני ומרחף בשביל הכיף, משהו מוזר לגבות. לא, לא כמו הגבות של הגאלגרים. אתה יודע תשעים וארבע היתה שנה משונה הסכמי שלום, הבלונדיני ההוא שהתאבד. בקיצר יצא לנו הדיסק ההוא HEX, וואלה אף אחד לא התייחס אמרנו סאלאמת וחשבנו כבר להתפרק, פתאום אנחנו קוראים בעיתונים שאנחנו גאונים, וסיימון ריינולדס אמר שהמצאנו את הפוסט רוק! אמרנו וואלה? אנחנו!? לא הבנו מה זה, אבל אתה יודע איך זה עיתונאים, מתים לקצת צהוב באוזניים. אז נבהלנו התפרקנו.

אממה פתאום לפני איזה שנה פתאום נזכרו בנו, לחצו עלינו, גררו אותנו כל אחד מהחור שלו, אמרו קחו כסף תעשו תקליט למה אתם נהייתם אגדה. אז הלכנו עישנו באולפן כמה חודשים עשינו מוזיקה מה זה חדשנית!! בטירוף!! בטירוף, אחי אני אומר לך … ביטים שבורים מהירים כאלה.. מה זה? ג’אנגל? לא, לא שמעתי על זה, אתה אומר עשו את זה כבר? טוב עזוב אותך לא חשוב, אתה שומע את זה נגנבבבב לך התחת, אחי. למה אתה קולט איזה חומר טוב הביאו לנו השכנים מניגריה, אתה מוריד ראש אחד ובום, אתה נופל לתקרה שמתחתיך, אז ישבנו באולפן, איזה צחוקים עשינו ניסויים עם הלוסטרא ושרטנו את הלוח עם גירים הוספנו קצת רעשים מהמכבסה ברקע, אמרנו לזמר שהאוגר שלו מת והכנסנו אותו לשיר, ש כ ו נ ה אחי. איזה צחוקים!! אז אתה שומע חשבנו יצא לנו משהו מוזר כמו פעם, השמענו את זה לישראלי ההוא שכותב באתר הנידח ההוא באינטרנט, כן נו רשימות וואלה, אמר לנו אתם נשמעים בול כמו מאסיב אטאק האחרון רק יותר גרוע וברברס. איך ברברס שאלנו אותו!? איך ברברס??

אין אחי, אני אומר לך עזוב אותך מהישראלים. משונים כאלה עוד לא ראיתי, שוברים פסלים של ישראלים אחרים בשבדיה וכל העולם משתגע, ואחרי זה נותנים פרס ישראל לפסל אחר ואחרי יומיים מבטלים לו את הפרס וחודשיים אחרי מחזירים לו, תאמין לי לא מבין אותם. נראה לי אלה יותר מסטולים אפילו מהגיטריסט שלנו שבכלל שכח לבוא להקלטות. ותגיד אחי אולי אתה יכול להסביר לי מה זה הפוסט רוק הזה? למה הבני זונות העיתונאים האלה באף עיתון עוד לא הסבירו מה המצאנו, יש לך סיגריה אחי??
אחי?

בארק פסיכוזיס ב

2 comments on “בארק פסיכוזיס – שם הקוד

 1. lifeless_dead

  מעולה!!!

 2. שרון גליק

  נורא נורא יפה

  נדמה לי שאם יש מישהו שאשכרה באמת מימש את תחזית הבזוקה של להגיע עד הירח, זה דויד פרץ, והירח שלו לא עשוי מגבינה, אלא ממוסיקה
  המון בהצלחה

  שרון גליק

השאר תגובה

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.

%d בלוגרים אהבו את זה: