מוזיקה היא אהבה פלייליסט השבוע תמונות הרגע

 תראו מי חזר – לאה גדאייב ספקטור

לעתים נדמה שזה פורמט מת לחלוטין. רק “עוד זמרת עם גיטרה”, ובכל זאת מאי שם מגיח שיר כזה ומזכיר לך שהכל קשור למהות וכוונה פנימית. אני עובד עם יוצרים בתחילת דרכם ועם השנים הבנתי שהבעיות שאני התמודדתי איתן בתחילת דרכי, הן אחרות לחלוטין מבעיות הזמן הזה. בעולם שכולו אקס – וואיי – זד פקטור, קשה גם ליוצרים בתחילת דרכם להבין מה הכוונה הפנימית שלהם. המיסוך הזה מחריש ומשתק ומייצר דור של יוצרים פגועים ונכים רוחנית, דור שמנסים לדבר ולהגיד משהו על החיים שלהם והעולם שלהם ובעיקר למצוא את קולם ברעש הנורא, וזה כל כך קשה, באמת שאני לא מקנא במי שמנסה להתחיל את דרכו האמנותית בעולם הזה כיום, אני הייתי כבר מזמן פורש, או יושב בבית ומעלה שירים לרשת בלי להתעסק עם כל הסחי שהעולם הזה מייצר (הערת העורך – זה לא בדיוק מה שאתה עושה כיום?)
ובכל זאת מדי פעם, מגיע משהו כזה שלמרות ששמעת כבר הכל, לא שמעת את הקול הפנימי בוקע מבפנים.
קוראים לאה גדב ספקטור, אין לי מושג מה היא, רק שיש לה את זה, החמקמק מכל.
אל תצפו להארה קוסמית והופעת המשיח, הייפ הוא חלק מהטריק של השטן לשכנע אותך בבינאריות של החיים – הכל או כלום, סופר בלאסטר או אפס.
למרות שאנחנו הולכים ונדחקים לשם, בידי הקאפוז, אנחנו עדיין בני אדם ולא ג’וקים במכונות.
הסימן הראשון ליופי הוא אמת אמר פעם בהופעתפילה הגאון מתל אביב יוסי בבליקי, ויוסי הוא אחד שיודע את הדעת, ומי שיודע לדעת ישמע כאן הרבה יופי לבוקר שישי מעורפל שכזה.

תהנו.

3 comments on “ תראו מי חזר – לאה גדאייב ספקטור

 1. חזק השיר והיא נהדרת הקול השיר והצליל. מקווה שהיא תישאר ותצליח. לפני כמה שנים היה גל כזה של זמרות מצוינות שפתאום נעלמו. מה קרה לכאן 88 ? התמהיל שלהם אנכרוניסטי ,חסר מעוף ומעצבן . הרבה מידי כמעט כל יום אפריים שמיר ומה אין אחרים? בטח שיש אז מה קורה להם? תימסור להם שהתעצבנתי וכבר עוברת תחנה . הרגו לי את התחנה המקורית שלי.שפעם היו בה הרבה כמו לאה הרבה מעוף קסום וישראלי התמהיל היה מעולה ועכשיו זוועה! תימסור בשמי. למרות שאיננו מכירים וגם הם לא מכירים אותי. רק קהל שמיתגעגע לערוץ 88.

 2. ושוב שיר חזק תראו מי חזר .לאה גדאייב ספקטור!

 3. ליהי פרידמן

  אני מאוהבת בה כבר מזמן!!!!
  בטוחה שהיא בתפרוץ בענק בקרוב…
  ומסכימה עם כל מילה שכתבת.
  אגב אתה כותב מדהים ומדוייק 😊

השאר תגובה

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.

%d בלוגרים אהבו את זה: